Usługi transportowe

W Twoich planach pojawił się wyjazd do Anglii? A może myślisz, aby wrócić do Polski? Nic nie stoi na przeszkodzie – wystarczy skorzystać z naszej pomocy. Od lat zajmujemy się przewozem osób oraz towarów i doskonale wiemy jakie warunki należy spełniać, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Gwarantujemy Ci pełen komfort podróżowania, a także dopasowanie naszej oferty do Twoich indywidualnych potrzeb.

Oferujemy busy z Polski do Anglii, które wyjeżdżają z kraju w każdy piątek. Nie musisz wybierać się w podróż w pojedynkę – możesz zabrać ze sobą bliskich oraz niezbędne bagaże. Jednak to wciąż nie wszystko. W skład naszej floty wchodzą busy marki IVECO, które słyną nie tylko ze świetnych osiągów, ale także sporej pojemności bagażowej. Stąd też chętnie pomagamy podczas przeprowadzek – możemy zabrać ze sobą nawet rowery, motocykle oraz quady. Zadbaliśmy przy tym jednak, aby nasza oferta nie sprowadzała się wyłącznie do przewozu wielkogabarytowego, z dbałości o wygodę
naszych Klientów. Organizujemy również wyjazdy z Anglii do Polski – nasz bus wyjeżdża stamtąd w niedziele. Umożliwiamy szybki i wygodny powrót do kraju.

Ponadto dbamy o Twoją wygodę – samochody posiadają wszelkie niezbędne udogodnienia, w tym klimatyzację, wygodne fotele, a także sprzęt multimedialny. W trakcie wyjazdu możesz oddać się rozrywce: pooglądać telewizję lub poszperać w Internecie dzięki połączeniu Wi-Fi. W takich warunkach podróż przebiega znacznie szybciej. Możesz mieć również pewność, że na wskazany adres dotrzesz na czas – współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi kierowcami, którzy doskonale znają trasę.


Copyrights: 2015 rhtrans.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

SEO: Damtox | Projekt i realizacja: Logo

Licznik odwiedzin: