Przewóz osób

Główną gałęzią biznesu, w której się specjalizujemy, są przewozy osób z Anglii do Polski, jak również w drugą stronę – busem do Polski z Anglii. Na Wyspy Brytyjskie wyjeżdżamy w każdy piątek, a do naszego kraju w niedzielę, zapewniając swobodny przejazd i łatwą możliwość powrotu. Nasi pracownicy to doświadczeni kierowcy, mający za sobą kilkaset tysięcy kilometrów przebytych tras w różnych krajach na całym świecie. Dzięki ich wiedzy oraz umiejętnościom możesz być spokojny o bezpieczne dotarcie do wyznaczonego miejsca.

Z myślą o zapewnieniu jak najwyższego komfortu podróży nie łączymy transportu wielkogabarytowego (w tym wszelkiego rodzaju paczek) z komunikacją osobową. Chcemy, aby podróż busem do Anglii trwająca kilkanaście godzin dostarczała jak najwięcej powodów do zadowolenia dla naszych Klientów. Do każdej trasy podchodzimy z niezmiennym zaangażowaniem, licząc na długofalową współpracę z każdą osobą, która wybrała usługi REIDEN.

Przewozy busami PolskaAnglia realizujemy komfortowym autem wyposażonym w klimatyzację. Przestronnie rozmieszczone fotele gwarantują niezbędną wygodę. Czas transportu może umilić zainstalowana telewizja, a także bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu w postaci łączności Wi-Fi. Dokładamy wszelkich starań, aby wysoka jakość świadczonych przewozów do Anglii była wyróżnikiem naszej firmy spośród konkurencji.

Jeśli jednak jesteś zainteresowany nie tylko przewozami osób na trasie Anglia-Polska, ale przeprowadzkami, transportem budowlanym bądź motoryzacyjnym, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie. Przybliżymy warunki oraz proces logistyczny całego przedsięwzięcia.


Copyrights: 2015 rhtrans.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

SEO: Damtox | Projekt i realizacja: Logo

Licznik odwiedzin: