Galeria

Zapraszamy do oglądania naszej galerii! Swoją działalność opieramy na dwóch filarach. Co dokładnie mamy na myśli?

Pierwszym celem jest bezpieczeństwo. Nasz bus jeżdżący na trasie PolskaAnglia regularnie przechodzi wszelkie konserwacje u kompetentnych mechaników. Nie zapominamy o systematycznych przeglądach i badaniach technicznych potwierdzonych przez wyspecjalizowane stacje kontroli pojazdów. Wybraliśmy samochód marki IVECO. Dlaczego? Zaufaliśmy specjalistom, którzy koncentrują się w szeroko pojętej produkcji aut dostawczych i ciężarowych. Są one nadzwyczaj odporne na trudności różnego typu nawierzchni oraz warunków atmosferycznych, co jest szczególnie ważne w przypadku przewozów do Anglii.

Kolejnym priorytetem, który uważamy za nieodłączny element wykonywanych usług, jest Twój komfort. Podróż minibusami do Anglii, która może trwać nawet do kilkudziesięciu godzin, potrafi być wyczerpująca nawet dla osoby, która pokonuje tę trasę dość często. Chcąc ułatwić przewozy busem PolskaAnglia, oprócz podstawowego wyposażenia auta, gwarantujemy stały dostęp do bezprzewodowego Internetu w postaci Wi-Fi, a także możliwość oglądania telewizji. Nasi kierowcy nie zapominają o punktualności, wiedząc, że liczy się dla Ciebie każda minuta.

Dzięki połączeniu dbania od Twoje bezpieczeństwo z chęcią zapewnienia wygody, płacisz za usługę, która jest warta swojej ceny. Co więcej, zapewniamy konkurencyjne stawki. Masz pytania, wahasz się co do wyjazdu? Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

WP_000161WP_000152


Copyrights: 2015 rhtrans.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

SEO: Damtox | Projekt i realizacja: Logo

Licznik odwiedzin: